DUVAR TAŞI


DOĞAL GÖRÜNÜMLÜ SUNİ TAŞLAR

Dogal taslarin özel bir teknik ile kopyalanmasiyla elde edilen kaliplarla otantik ve dogal görünümlü, kaliteli, kalici ürünler müsterilerimizin begenisine sunuldu.

Kolay, hizli ve ekonomik uygulanirligi zengin renk ve doku seçenegi 1m² de yaklasik 35-40 kg. agirligi ile tasima ve depolama kolayligi sayesinde kisa zamanda kabul görerek Türkiye, Amerika, Asya ve Avrupa da birçok ülkede yaygin olarak kullanilir hale geldi. Dünyada gelismis üretim tekniklerini kullanarak kaliteyi birinci planda tutmaktadir.

Country Stone ürünleri doganin milyonlarca yilda olusturdugu taslarin içerisinden özenle seçilerek özel bir teknikle yüzey karakterlerini en ince ayrintilariyla gösterebilecek biçimde kopyalanarak kaliplari olusturulur. Bu kaliplar içerisinde hafif agrega, yüksek mukavemetli katiksiz portland çimento, inorganik - demiroksit pigmentler kullanilarak hazirlanan karisim dökülerek Country Stone ürünleri üretilir.

Dis görünümü, renkleri ve dokusu ile hatta yakin incelemelerde bile dogal tas hissi verir. Country Stone ürünleri hafif olusu, kolayca istenilen ölçülere getirilebilmesi, tasariminda birbiriyle uyumlu olarak hazirlanmasi gibi nedenlerle dogal tasa göre çok daha hizli, kolay ve ekonomik uygulanir. Tasimasi ve depolamasi kolaydir.

Country Stone ürünlerinin duvar tarafina gelen kismi düzdür. Dolayisiyla dogal tasla teknik olarak yapilmasi mümkün olmayan tas kaplama islerinizi, duvarlarinizi kalinlastirarak yer kaybina neden olmadan rahatlikla yapabilirsiniz.

Dogal taslar tas ocaklarindan dolayi tahrip ederek çikarilmaktadir. Country Stone ürünleri doganin tahrip edilmesini önlemektedir. Doga dostudur.